DOME dlažba Ash Espe. 80x80 20mm (0,64m2)
Kód: DME003Detailní popis produktu

Rektifikovaná dlažba
Rektifikovaná dlažba je též známá jako rozměrově stabilní dlaždice.
Jedná se o dlaždice, které byly mechanicky ořezané do určité velikosti poté, co byly vypáleny tak, aby jejich okraje tvořily úhel 90°. Dosažená jednotná velikost, rozměr soudržnosti a optimální přesnost dodávají dlaždicím čistší provedení a méně odchylek mezi jednotlivými dlaždicemi.
Rektifikované dlaždice jsou vhodné pro pokládku s minimální spárou od 2 mm.

Slinutá dlažba
Natlačením do forem pod vysokým tlakem zůstane v keramické hmotě minimum vzduchových bublin. Následně se vypálí při vysokých teplotách, čímž je výsledný produkt tvrdý, pevný a otěruvzdorný. Zároveň je méně nasákavý. Nachází univerzální použití v interiéru a exteriéru, na stěny i podlahy. Slinutá dlažba je obzvlášť vhodná do vysoce namáhaných prostor jako dlažba či na fasády budov.

Mrazuvzdornost
Mrazuvzdornost je dána mírou nasákavosti dlaždice (tozn., že nenasaje vodu, která by v ní mohla zmrznout). U obkladů pro použití v interiérech není mrazuvzdornost požadována a nasákavost bývá obvykle více než 10 %. Oproti tomu mrazuvzdorné glazované dlaždice mají nasákavost do 3 %. Pro exteriér jsou pak vhodné slinuté dlaždice s nasákavostí nižší než 0,5 %.

Dlažba o tloušťce 20 mm
Dlaždice vhodná pro použití v exteriéru (např. terasy, balkony) i interiéru. Pro pokládku na terče, lepením nebo na štěrk/písek/trávu.

Použití glazovaných dlaždic podle otěruvzdornosti:
Stupeň PEI IV. – určen pro intenzivnější frekvenci chodců a silnější znečištění (např. vnitřní prostory správních budov a chodby hotelů, obchodní místnosti a kanceláře)

Hodnota protiskluzu
Je stanovena skluzem na nakloněné rovině a schválena ve většině zemí. Dle úhlu skluzu se řadí do pěti tříd s vhodností použití pro konkrétní prostory pro bezpečný pohyb osob.
R12: Úhel skluzu od 27° do 35°
Vhodné pro přípravné a gastronomické kuchyně, místnosti pro opravy a údržbu.

Matný povrch
Matná glazura dlaždice.

Reliéfní povrch
Pohledová strana dlaždice je upravena do plastického zobrazení.

Dlažba
Dlaždice vhodná pro pokládku na podlahu (= jako dlažba), zároveň lze použít i pro obklad stěn.
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | DOME |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná, Slinutá, Mrazuvzdorná, 20 mm dlažba |
| Otěruvzdornost | PEI IV |
| Hodnota protiskluzu | R12 |
| Povrch | Mat, Reliéfní povrch |
| Použití | Dlažba |
| Balení obsahuje | 0.6400 m2 |
| Počet ks v balení | 1 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost | 42.9600 kg |
| EAN | 8433019267232 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba 20 mm |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 42.96 kg |
| EAN: | 8433019267232 |
| Charakter: | Rektifikovaná;Slinutá;Mrazuvzdorná;20 mm dlažba |
| Otěruvzdornost: | PEI IV |
| Použití: | Dlažba |
| Povrch: | Mat;Reliéfní povrch |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Materiál: | Keramika |
| Tloušťka: | 9mm |
| Balení obsahuje: | 0.64m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Hodnota protiskluzu: | R12 |
| Série: | DOME 20mm |
| Série ID: | series.246110215997183 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
