Deska DTDL 40x1,8x40cm, borovice rustik
Kód: DT040-1616Detailní popis produktu
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
30 Bílá lesk
11 Dub stříbrný
16 Borovice rustik
22 Dub alabama
25 Dub cuneo
Cenová skupina B: příplatek 30%
10 Dub polar
12 Dub mocca
20 Dub texas
15 Dub sherwood
19 Dub collingwood
13 Jilm bardini
21 Mali wenge
17 Ořech yosemite
18 Dub černý
31 Bílá mat
32 Kašmírová matná
33 Šedá matná
34 Antracit matný
35 Černá matná
Dodací lhůta cenové skupiny B je 6 týdnů.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x1,8x40 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost | 2.3100 kg |
| EAN | 8590913119507 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.31 kg |
| EAN: | 8590913119507 |
| Šířka: | 400mm |
| Výška: | 18mm |
| Hloubka: | 400mm |
| Materiál: | DTDL |
| Dekor: | Borovice rustik |
| Typ skříňky: | Deska |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
