DENIPAN set profilů pro rohovou instalaci, 2100mm, bílá mat
Kód: DP21WDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DENIPAN |
| Výška | 2100 mm |
| Použití | Profily |
| Hmotnost | 1.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114601 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obkladové panely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590913114601 |
| Výška: | 2100mm |
| Balení: | 1ks |
| Použití: | Profily |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | DENIPAN |
| Série ID: | series.258608570827090 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
