DENICA závěsná WC mísa, Vortex Rimless, 36x52cm, bílá
Kód: PS8512Detailní popis produktu
Technologie splachování Vortex Rimless
Vortex - toalety bez tradičního oplachového kruhu. Při splachování voda vytéká z jednoho bodu a efektivně opláchne vnitřní prostor keramiky pomocí vodního víru. Tato technologie splachování je nejen účinná, ale i velmi tichá.


Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 36x36,5x52,5 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 365 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117817 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné WC mísy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 8590913117817 |
| Šířka: | 360mm |
| Výška: | 365mm |
| Hloubka: | 525mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Záruka: | 2 roky |
| Technologie splachování: | Vortex |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 3 l / 4,5 l |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
