DENEB umyvadlová skříňka 50,5x55x34,5cm, bílá mat
Kód: DN254Související produkty
Detailní popis produktu
Standardně dodáváno s úchytkou AKIRA 10198Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DENEB |
| Rozměr | 50,5x55x34 cm |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115462 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky pro jedno umyvadlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 21 kg |
| EAN: | 8590913115462 |
| Šířka: | 505mm |
| Výška: | 550mm |
| Hloubka: | 340mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Série: | DENEB |
| Série ID: | series.227929619433340 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
