DENEB skříňka vysoká 31x150x35cm L/P, bílá mat
Kód: DN180Detailní popis produktu
Standardně dodáváno s úchytkou AKIRA 10198Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DENEB |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x150x31 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970542 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké skříňky do koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 8590913970542 |
| Šířka: | 350mm |
| Výška: | 1500mm |
| Hloubka: | 350mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Zpomalovací panty |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Záruka: | 2 roky |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| 3D model: | ANO |
| Série: | DENEB |
| Série ID: | series.227929619433340 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
