Dávkovač mýdla nástěnný 1100ml, nerez mat
Kód: XP122Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x320x110 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1100 ml |
| Hmotnost | 1.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970665 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913970665 |
| Šířka: | 100mm |
| Výška: | 320mm |
| Hloubka: | 110mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Objem dávkovače: | 1100ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
