CRAFT mýdlenka na postavení, béžová
Kód: 8569Detailní popis produktu
Doplňky CRAFT v decentním provedení kombinují texturu jutové tkaniny v béžovém a černém provedení s akáciovým dřevem. Vyjímat se budou v koupelně laděné do přírodního stylu. Mýdlenka nadstandardních rozměrů lze využít i jako miska na odkládání drobností a šperků.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CRAFT |
| Rozměr | 200x29x127 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hloubka | 127 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.0993 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128806 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590913128806 |
| Šířka: | 200mm |
| Výška: | 29mm |
| Hloubka: | 127mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Polyresin |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | CRAFT |
| Série ID: | series.263045272044778 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
