COLORED odpadkový koš nástěnný s víkem 23l, ABS, Soft Touch, hnědá
Kód: A74201MA-2Detailní popis produktu
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | COLORED |
| Rozměr | 335x560x230 mm |
| Šířka | 335 mm |
| Výška | 560 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Objem | 23.00 l |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace | Na postavení, Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost | 1.7552 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913121289 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do veřejných prostor PUBLIC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| EAN: | 8590913121289 |
| Šířka: | 335mm |
| Výška: | 560mm |
| Hloubka: | 230mm |
| Balení: | 2ks |
| Objem: | 23l |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace: | Na postavení;Závěsná |
| Výbava: | Klasické koše |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | COLORED |
| Série ID: | series.157079838918384 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
