CLEO obdélníková vana 170x75x48cm, ivory
Kód: 94611.40Související produkty
Detailní popis produktu
Díky jednoduchým a moderním tvarům je kolekce van CLEO od českého výrobce Polysan jednou z nejoblíbenějších a nejprodávanějších. Pro svoji širokou řadu rozměrů jsou vany CLEO vhodné prakticky do každého interiéru. Velmi povedený vnitřní prostor (hloubka vany 48 cm) umožňuje pohodlnou koupel pro všechny, kteří si rádi ve vaně poleží delší dobu. V kombinaci s vanovou zástěnou získáte pohodlný sprchovací kout. Na široký rovný okraj vany je možno instalovat většinu komponentů jak pro napouštění, tak i pro případné ovládání hydromasážního systému.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
- S ohledem na strukturu barevného provedení akrylátu je v případě poškození tento materiál neopravitelný.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x75x48 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 250.00 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost | 22.0520 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729083085 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 22.05 kg |
| EAN: | 8590729083085 |
| Šířka: | 750mm |
| Výška: | 480mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 250l |
| Délka: | 1700mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 let |
| Vlastnosti: | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Vanová souprava |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
