CLASSIC EVO dávkovač tekutého mýdla 1000ml, ABS, bílá
Kód: 03040.WDetailní popis produktu
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 105x275x95 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1000 ml |
| Hmotnost | 0.7570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435368904509 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8435368904509 |
| Šířka: | 105mm |
| Výška: | 275mm |
| Hloubka: | 95mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Objem dávkovače: | 1000ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
