CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze
Kód: 8762311Detailní popis produktu
Série CLASSIC vyzařuje eleganci prostřednictvím okamžitě a jasně rozpoznatelných stylistických rysů této produktové řady: klasický tvar umyvadel, toalet a bidetů. Výrobky mají vyvážené, robustní tvary se zjevným neoklasicistním designem. Jedná se o nadčasové výrobky, které dotvoří koupelnu.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Extraglaze® Antibacterial
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x41,5x54 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 415 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Balení neobsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 17.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937815206 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidety na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.25 kg |
| EAN: | 8032937815206 |
| Šířka: | 370mm |
| Výška: | 415mm |
| Hloubka: | 540mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Retro |
| Ostatní: | ExtraGlaze |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | Montážní sada |
| 3D model: | ANO |
| Série: | CLASSIC |
| Série ID: | series.132869108269176 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
