CHROM LINE police do sprchy závěsná, 240x680x220mm, chrom
Kód: 2486Detailní popis produktu
Série CHROM LINE obsahuje základní policový systém využívaný hlavně ve sprchových koutech a u van. Tyto police zaručují dostatek místa pro používané kosmetické a hygienické přípravky. V sérii naleznete i tolik potřebné závěsné háčky v různých variantách. Výrobky jsou z pochromované oceli.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CHROM LINE |
| Rozměr | 240x680x220 mm |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 680 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: vícepatrová, Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost | 1.1280 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341068519 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a poličky na sprchové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 8003341068519 |
| Šířka: | 240mm |
| Výška: | 680mm |
| Hloubka: | 220mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: vícepatrová;Polička: závěsná |
| Instalace: | Závěsná |
| Tvar: | Drátěné |
| Série: | CHROM LINE |
| Série ID: | series.133500468461875 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
