CHENILL koupelnová předložka 50x80cm, 100% polyester, šedá
Kód: CH2013Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 50x80 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132186 |
| Taric | 57032919 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové předložky textilní s protiskluzem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8590913132186 |
| Šířka: | 500mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 800mm |
| Materiál: | Textilní |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koupelnová předložka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
