CHANEL dekorační lišta "J" 1164x70x25mm, bílá mat
Kód: CH124Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 116,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1164 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost | 0.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114540 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8590913114540 |
| Šířka: | 1164mm |
| Výška: | 70mm |
| Hloubka: | 25mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
