CERA stěrka do sprchy, černá, nerez lesk
Kód: 13211110Detailní popis produktu
- Součástí stěrky je praktický držák, který se pověsí na zástěnu, bez nutnosti vrtání
- Pohodlné použití jak na sprchovou zástěnu, tak i zrcadlo
- Velikost stěrky: 26,1x22,5 cm (bez držáku)
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 261x300x32 mm |
| Šířka | 261 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 32 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost | 0.2592 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956191973 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stěrky do koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4006956191973 |
| Šířka: | 261mm |
| Výška: | 300mm |
| Hloubka: | 32mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
