Cedule úklidová místnost, Ø 75mm, nerez mat
Kód: XP124Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 75x75x2 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 2 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998959 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Informační cedulky na dveře |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8590913998959 |
| Průměr: | 75mm |
| Šířka: | 75mm |
| Výška: | 75mm |
| Hloubka: | 2mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Lepení |
| Balení obsahuje: | 3M lepící páska |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
