CASCATA obdélníková vana 185x85x45cm, kaskáda nerez
Kód: 73836.100Detailní popis produktu
Vana CASCATA je určena pro kombinaci s podomítkovou baterií. Integrovaný napouštěcí mechanismus s nerezovou štěrbinou vytváří při napouštění efekt kaskádovitého proudu vody. Dopřejte si s vanou CASCATA jedinečnou atmosféru klidu a relaxace ve své koupelně!
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Oboustranná vana
Vana s pohodlně tvarovanými stěnami pro opření zad na obou stranách a odtokem umístěným uprostřed.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729051336 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany pro dvě osoby |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 8590729051336 |
| Šířka: | 850mm |
| Výška: | 450mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 290l |
| Délka: | 1850mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 let |
| Vlastnosti: | Oboustranná;Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Vanová souprava |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
