CAME FALLS čtvercová vana s konstrukcí 175x175x50cm, bílá
Kód: 23611FDetailní popis produktu
Vana CAME FALLS je určena pro kombinaci s podomítkovou baterií. Integrovaný napouštěcí mechanismus s nerezovou štěrbinou vytváří při napouštění efekt kaskádovitého proudu vody. Dopřejte si s vanou CAME FALLS jedinečnou atmosféru klidu a relaxace ve své koupelně!
Svými rozměry 175x175 cm je vana určena do velkých koupelen a zejména do WELLNESS studií. Vnitřní prostor vany umožnuje pohodlné koupání 4 osob najednou, což je ideální pro společné chvíle relaxace s rodinou.
- Vana se dodává pouze v provedení s konstrukcí.
- K vaně je nutno použít přepadovou soupravu o délce min. 1200 mm.
- Doporučujeme osadit baterií s vysokým průtokem vody (doba napouštění cca 15 minut).
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Oboustranná vana
Vana s pohodlně tvarovanými stěnami pro opření zad na obou stranách a odtokem umístěným uprostřed.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 175x175x50 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 1750 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 720.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Čtvercové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost | 55.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729050803 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany pro dvě osoby |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 55.17 kg |
| EAN: | 8590729050803 |
| Šířka: | 1750mm |
| Výška: | 500mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Čtvercové |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 720l |
| Délka: | 1750mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 let |
| Vlastnosti: | Oboustranná;Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Vanová souprava |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
