CALLIS keramické umyvadlo na desku 52x42cm, bílá
Kód: NP372Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 52x12x42 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 15.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122408 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15.8 kg |
| EAN: | 8590913122408 |
| Šířka: | 520mm |
| Výška: | 120mm |
| Hloubka: | 420mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
