CALEO keramické umyvadlo na desku, 60x42cm, portoro mramor
Kód: CA590PTDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x14x42 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 11.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118456 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.06 kg |
| EAN: | 8590913118456 |
| Šířka: | 600mm |
| Výška: | 140mm |
| Hloubka: | 420mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Balení neobsahuje: | Výpust |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
