BORA-BORA dlažba Pulido 60x120 (1,44m2)
Kód: BRB002Detailní popis produktu

Rektifikovaná dlažba
Rektifikovaná dlažba je též známá jako rozměrově stabilní dlaždice.
Jedná se o dlaždice, které byly mechanicky ořezané do určité velikosti poté, co byly vypáleny tak, aby jejich okraje tvořily úhel 90°. Dosažená jednotná velikost, rozměr soudržnosti a optimální přesnost dodávají dlaždicím čistší provedení a méně odchylek mezi jednotlivými dlaždicemi.
Rektifikované dlaždice jsou vhodné pro pokládku s minimální spárou od 2 mm.

Slinutá dlažba
Natlačením do forem pod vysokým tlakem zůstane v keramické hmotě minimum vzduchových bublin. Následně se vypálí při vysokých teplotách, čímž je výsledný produkt tvrdý, pevný a otěruvzdorný. Zároveň je méně nasákavý. Nachází univerzální použití v interiéru a exteriéru, na stěny i podlahy. Slinutá dlažba je obzvlášť vhodná do vysoce namáhaných prostor jako dlažba či na fasády budov.

Mrazuvzdornost
Mrazuvzdornost je dána mírou nasákavosti dlaždice (tozn., že nenasaje vodu, která by v ní mohla zmrznout). U obkladů pro použití v interiérech není mrazuvzdornost požadována a nasákavost bývá obvykle více než 10 %. Oproti tomu mrazuvzdorné glazované dlaždice mají nasákavost do 3 %. Pro exteriér jsou pak vhodné slinuté dlaždice s nasákavostí nižší než 0,5 %.

Použití glazovaných dlaždic podle otěruvzdornosti:
Stupeň PEI II. – určen pro podlahy zřídka vystavené znečištění a běžnou obuv (např. obytné místnosti kromě vstupních a jim podobných prostor)

Leštěný povrch
Leštěný probarvený střep neglazované dlaždice

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).

Dlažba
Dlaždice vhodná pro pokládku na podlahu (= jako dlažba), zároveň lze použít i pro obklad stěn.
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | BORA-BORA |
| Rozměr | 60x120 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná, Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Otěruvzdornost | PEI II |
| Povrch | Leštěné |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 1.4400 m2 |
| Počet ks v balení | 2 |
| Tloušťka | 10.00 mm |
| Hmotnost | 20.1390 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019294023 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20.14 kg |
| EAN: | 8433019294023 |
| Balení: | 1ks |
| Charakter: | Rektifikovaná;Slinutá;Mrazuvzdorná |
| Otěruvzdornost: | PEI II |
| Použití: | Obklad;Dlažba |
| Povrch: | Leštěné |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Keramika |
| Tloušťka: | 10mm |
| Balení obsahuje: | 1.44m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | BORA-BORA |
| Série ID: | series.241162417325601 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
