BLOK kamenné umyvadlo na desku, 55x37cm, matný černý Marquin
Kód: 2401-51Detailní popis produktu
- Textura kamenných umyvadel je u každého kusu originální.
- Není určeno pro venkovní použití.
Kamenná umyvadla jsou novým trendem v použití přírodních materiálů při zařizování koupelen. Přitažlivý design a funkčnost těchto výrobků splňují nároky moderního bydlení. Jedinečná textura přírodního kamene umyvadel BLOK dodá interiéru potřebnou originalitu. Design výrobků navíc umožňuje kombinaci různých stylů.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BLOK |
| Rozměr | 55x13x37 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kámen |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114762 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8590913114762 |
| Šířka: | 550mm |
| Výška: | 130mm |
| Hloubka: | 370mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Kámen |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Série: | BLOK |
| Série ID: | series.133500468461582 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
