BANERA SQUARE umyvadlo na desku, litý mramor, 50x36cm, bílá mat
Kód: 14596MATDetailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49,5x15,5x34,5 cm |
| Šířka | 495 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 13.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729016939 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.59 kg |
| EAN: | 8590729016939 |
| Šířka: | 495mm |
| Výška: | 155mm |
| Hloubka: | 345mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
