BANERA ROUND umyvadlo na desku, litý mramor, průměr 39cm, bílá/šedá mat
Kód: 14337.32Detailní popis produktu
UNITY CONCEPT je unikátní kolekce, která přináší harmonii a eleganci do Vaší koupelny díky sjednocení materiálů ve čtyřech příjemných zemitých barvách. Tato kolekce, navržena pro maximální estetickou a funkční integraci, umožní vytvořit dokonale sladěný prostor, který spojuje moderní design s přírodními tóny pro relaxační a vyvážený zážitek. U umyvadel a van je na výběr stylová celobarevná varianta MONOCOLOR nebo praktická dvoubarevná verze DUALCOLOR.
- MONOCOLOR – matná barva, design, styl
- DUALCOLOR – matný vnější plášť, lesklý vnitřní prostor, praktičnost, údržba
Všechny produkty jsou vyrobeny z litého mramoru s povrchem Gelcoat, který kombinuje příjemný vzhled s vysokou odolností a nabízí matné nebo lesklé provedení.
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39x14 cm |
| Průměr | 390 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost | 13.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729007777 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.59 kg |
| EAN: | 8590729007777 |
| Průměr: | 390mm |
| Šířka: | 390mm |
| Výška: | 140mm |
| Hloubka: | 390mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
| Série: | UNITY CONCEPT |
| Série ID: | series.247025044030722 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
