BANERA ROUND umyvadlo na desku, litý mramor, průměr 39cm, bílá
Kód: 14337Detailní popis produktu
Standardně je umyvadlo v bílé barvě. Lze objednat:
- Varianta vnitřní strana barva RAL: příplatek 30 %
- Varianta vnější strana barva RAL: příplatek 30 %
- Varianta celobarevné provedení v barvě RAL: příplatek 30 %
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39x14 cm |
| Průměr | 390 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost | 13.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019329 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.59 kg |
| EAN: | 8590729019329 |
| Průměr: | 390mm |
| Šířka: | 390mm |
| Výška: | 140mm |
| Hloubka: | 390mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
