AVICE deska pod umyvadlo 90,7x48,8cm, tl.5cm, dub rover
Kód: AV042Detailní popis produktu
Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výroběDesky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
5 Dub starobílý
4 Dub rover
11 Dub tmavý
8 Old wood
6 Aquamarine
10 Šedý kámen
9 Štípaný kámen
7 Cement
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 90,7x48,8 cm |
| Šířka | 907 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost | 13.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113475 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.5 kg |
| EAN: | 8590913113475 |
| Šířka: | 907mm |
| Výška: | 50mm |
| Hloubka: | 488mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | DTD/HPL laminát |
| Dekor: | Dub rover |
| Typ skříňky: | Deska |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
