AURUM nerezové umyvadlo na desku, průměr 38 cm, včetně výpusti, tepané, měď mat
Kód: AU301-TDetailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| Rozměr | 38x11 cm |
| Průměr | 380 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913982835 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 8590913982835 |
| Průměr: | 380mm |
| Šířka: | 380mm |
| Výška: | 110mm |
| Hloubka: | 380mm |
| Materiál: | Nerez |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Záruka: | 6 let |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Balení obsahuje: | Výpust |
| Série: | AURUM |
| Série ID: | series.185349313669484 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
