AURA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 70x70cm, bílá
Kód: 41651Detailní popis produktu
Sprchové vaničky KLASIK z litého mramoru
Litý mramor MICADOR je nadčasový materiál s dlouhou životností a vysokou odolností. Sprchové vaničky z tohoto materiálu se vyznačují dokonale hladkým a rovným povrchem se snadnou údržbou. Jejich hlavní přednost je vysoká pevnost a stabilita společně s nulovým průhybem. Ostré vnější hrany vaniček splňují nároky na vzhled moderní koupelny a zároveň umožňují bezespárové přisazení ke stěně.
Sprchové vaničky lze nainstalovat bezbariérově do podlahy nebo postavit na nožičky a klasicky obezdít, popřípadě osadit obkladovým panelem. Průměr odpadu vaniček je 90 mm.
Standardní barva vaniček je bílá.
Příplatek za barevné provedení dle vzorníku RAL lesk: 30 % (provedení RAL mat není možné).
Na sprchovou vaničku POLYSAN vyrobenou z litého mramoru poskytujeme záruku 2 roky. Podmínkou záruky je správné usazení podle návodu.
V případě obezdění nebo použití obkladového panelu musí být vanička podepřena originálními nožičkami POLYSAN dle typu vaničky.
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | KLASIK |
| Rozměr | 70x70x3 cm |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost | 22.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729045496 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 22.1 kg |
| EAN: | 8590729045496 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 30mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Čtvercové |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Délka: | 700mm |
| Materiál: | Litý mramor |
| Záruka: | 2 roky |
| Reliéf (povrch) dna: | Hladký |
| Série: | KLASIK |
| Série ID: | series.132946417680839 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
