ARTISAN obklad Blue 10x20 (1m2)
Kód: ARN024Detailní popis produktu

Lesklý povrch
Lesklá glazura dlaždice.

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).
| Značka | FABRESA |
|---|---|
| Série | ARTISAN |
| Rozměr | 10x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Tloušťka | 8.00 mm |
| Hmotnost | 11.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8429919057431 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Retro styl |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.48 kg |
| EAN: | 8429919057431 |
| Balení: | 1ks |
| Použití: | Obklad |
| Povrch: | Lesk |
| Počet ks v balení: | 50 |
| Materiál: | Keramika |
| Tloušťka: | 8mm |
| Balení obsahuje: | 1m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | ARTISAN |
| Série ID: | series.137477608177766 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
