ARCHITEX sada pro uchycení skla podlaha-stěna se spádovou lištou, 1615x2105mm, pravá, černá mat
Kód: AX2116BRDetailní popis produktu
ARCHITEX jsou elegantní walk-in sprchové zástěny bez rušivých kotvících profilů. Neviditelné uchycení skleněné zástěny umožňují profily zasazené pod keramický obklad. Skleněná tabule se usazuje až po finálním vyspárovaní keramického obkladu.
Profily nových sad ARCHITEX mají integrovanou spádovou lištu, což umožňuje snadno zakrýt přechod mezi spádovanou a nespádovanou částí podlahy pod sprchovou zástěnou.
Sady jsou nabízeny v levém/pravém provedení podle spádové strany.
Pro snazší instalaci skel do profilu ve stěně i podlaze je nově použito zamačkávací těsnění.
Sada zkracovatelných profilů pro uchycení skla:
• max. šířka 1610 mm
• max. výška 2100 mm
Skleněná výplň k dokoupení (není v ceně):
- na výběr bezpečnostní sklo o síle 8 mm: provedení čiré / matné / kouřové / kouřové matné / Flute / Marron
Obsah balení:
• 1x profil do podlahy, 1x profil do stěny, vč. zamačkávacích těsnění
• 1x instalační pomůcky
• 1x podrobný návod k instalaci
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1615 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost | 1.2000 kg |
| EAN | 8590913118968 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdveřové sprchové zástěny walk-in jednostěnné pevné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913118968 |
| Šířka: | 1615mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Série: | ARCHITEX |
| Série ID: | series.132946417680761 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
