ARCHITEX sada pro neviditelné uchycení skla, podlaha-stěna-strop, 1610x2600mm, černá mat
Kód: AL2616BDetailní popis produktu
ARCHITEX jsou elegantní walk-in sprchové zástěny bez rušivých kotvících profilů. Neviditelné uchycení skleněné zástěny umožňují profily zasazené do keramického obkladu. Skleněná tabule i stropní profil se usazují až po finálním vyspárovaní keramického obkladu.
Sada profilů pro uchycení skla rozměrů:
- Max. šířka 1610 mm
- Max. výška 2600 mm
Skleněná výplň na objednání (není v ceně)
- Na výběr čiré nebo šedé sklo
- Při objednání je potřeba specifikovat přesné rozměry skla.
Obsah balení:
- 2x profil do podlahy a stěny, černá mat
- 1x stropní profil, černá mat
- 1x krytka stropního profilu, černá mat
- 1x těsnění profilu
- 1x instalační pomůcky
- 1x podrobný návod k instalaci
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1610 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost | 0.0850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729053729 |
| Taric | 76042990 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdveřové sprchové zástěny walk-in jednostěnné pevné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590729053729 |
| Šířka: | 1610mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | ARCHITEX |
| Série ID: | series.132946417680761 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
