ARCHITEX sada pro neviditelné uchycení skla, podlaha-stěna, 1610x2105mm, leštěný hliník
Kód: AL2116Detailní popis produktu
ARCHITEX jsou elegantní walk-in sprchové zástěny bez rušivých kotvících profilů. Neviditelné uchycení skleněné zástěny umožňují profily zasazené do keramického obkladu. Skleněná tabule se usazuje až po finálním vyspárovaní keramického obkladu.
Sada profilů pro uchycení skla rozměrů:
- max. šířka 1610 mm
- max. výška 2100 mm
Skleněná výplň k dokoupení (není v ceně)
- na výběr bezpečnostní sklo o síle 8 mm: provedení čiré / kouřové / matné / Flute / Marron
Obsah balení:
- 2x profil do podlahy a stěny, leštěný hliník
- 1x instalační pomůcky
- 1x podrobný návod k instalaci
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1610 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost | 0.0850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729053859 |
| Taric | 76042990 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdveřové sprchové zástěny walk-in jednostěnné pevné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590729053859 |
| Šířka: | 1610mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | ARCHITEX |
| Série ID: | series.132946417680761 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
