ARCHITEX sada pro neviditelné uchycení skla, podlaha-stěna, 1610x2105mm, černá mat
Kód: AL2116BDetailní popis produktu
ARCHITEX jsou elegantní walk-in sprchové zástěny bez rušivých kotvících profilů. Neviditelné uchycení skleněné zástěny umožňují profily zasazené do keramického obkladu. Skleněná tabule se usazuje až po finálním vyspárovaní keramického obkladu.
Sada profilů pro uchycení skla rozměrů:
- max. šířka 1610 mm
- max. výška 2100 mm
Skleněná výplň k dokoupení (není v ceně)
- na výběr bezpečnostní sklo o síle 8 mm: provedení čiré / kouřové / matné / Flute / Marron
Obsah balení:
- 2x profil do podlahy a stěny, černá mat
- 1x instalační pomůcky
- 1x podrobný návod k instalaci
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1610 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost | 0.0850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729053866 |
| Taric | 76042990 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdveřové sprchové zástěny walk-in jednostěnné pevné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590729053866 |
| Šířka: | 1610mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | ARCHITEX |
| Série ID: | series.132946417680761 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
