ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 662mm, sklo Flute
Kód: AXB70FLDetailní popis produktu

Flute sklo
Prémiové dekorativní sklo, které prosvětlí koupelnu podobně jako čiré sklo, ale díky vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatek soukromí pro dokonalý požitek ze sprchování.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost | 31.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996450 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdveřové sprchové zástěny walk-in jednostěnné pevné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31.09 kg |
| EAN: | 8590913996450 |
| Šířka: | 662mm |
| Výška: | 2100mm |
| Balení: | 2ks |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Flute sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | ARCHITEX |
| Série ID: | series.132946417680761 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
