ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo
Kód: AXB150CLDetailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1462 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost | 75.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996351 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdveřové sprchové zástěny walk-in jednostěnné pevné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 75.09 kg |
| EAN: | 8590913996351 |
| Šířka: | 1462mm |
| Výška: | 2100mm |
| Balení: | 2ks |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | ARCHITEX |
| Série ID: | series.132946417680761 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
