ANTIK volně stojící retro vana, 160x79cm, bílá
Kód: E2679Detailní popis produktu
Sanitární keramika ANTIK AQUALINE je keramikou v retro stylu za příznivou cenu. Ke keramice je vhodné sladit i ostatní vybavení koupelny. A pak se můžete ve svých myšlenkách nechat unést do dob dávno minulých.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ANTIK AQUALINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x79x60 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 790 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 269.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Do prostoru |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení obsahuje | Výpust, Sifon |
| Hmotnost | 52.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978654 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 52 kg |
| EAN: | 8590913978654 |
| Šířka: | 790mm |
| Výška: | 600mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Do prostoru |
| Instalace: | Samostojná |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 269l |
| Délka: | 1600mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Výpust;Sifon |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ANTIK AQUALINE |
| Série ID: | series.133500468461576 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
