ANNA kosmetické zrcátko na postavení, Ø 163mm, oboustranné, černá mat
Kód: 211214Detailní popis produktu
Z jedné strany 5x zoom| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 180x343x149 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 343 mm |
| Hloubka | 149 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341335000 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 8003341335000 |
| Šířka: | 180mm |
| Výška: | 343mm |
| Hloubka: | 149mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
