ANDRA L asymetrická vana 170x90x45cm, ivory
Kód: 81111.40Detailní popis produktu
ANDRA je překrásná vana ostrých linií. Nabízí ideální řešení pro stísněné prostory při zachování pohodlné koupele. Rozšířený okraj vany podél stěny vybízí k instalaci integrované vanové baterie. Vzhledem k tvaru lze vanu jednoduše obložit klasickým vyzděním.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
- S ohledem na strukturu barevného provedení akrylátu je v případě poškození tento materiál neopravitelný.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x90x45 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 258.00 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Hmotnost | 31.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729083139 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany levé |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 31.69 kg |
| EAN: | 8590729083139 |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 450mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Asymetrické |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 258l |
| Délka: | 1700mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 let |
| Vlastnosti: | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
