AMERICAN polozápustný nerezový dřez 70x50cm, gun metal
Kód: ZN7050BDetailní popis produktu
Instalace: Modulová montáž
![]() |
Dřez je usazen mezi dvě pracovní desky nebo do výřezu. |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x20x50 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Balení neobsahuje | Sifon |
| Hmotnost | 5.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979798 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 8 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové kuchyňské dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 96 |
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 8590913979798 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 200mm |
| Hloubka: | 500mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Odkládací plocha: | Není |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Obdélník |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Záruka: | 8 let |
| Instalace: | Modulová montáž |
| Balení obsahuje: | Výpust |
| Balení neobsahuje: | Sifon |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

