AMBROGIO koš na prádlo 50x55x28 cm, černá
Kód: 203814Detailní popis produktu
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | AMBROGIO |
| Rozměr | 500x550x280 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Objem | 70.00 l |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Prádelní koš |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 2.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341349915 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.54 kg |
| EAN: | 8003341349915 |
| Šířka: | 500mm |
| Výška: | 550mm |
| Hloubka: | 280mm |
| Balení: | 1ks |
| Objem: | 70l |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Prádelní koš |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | AMBROGIO |
| Série ID: | series.173155901505741 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
