ALTAIR vysoká skříňka s košem 40x184x31cm, černá mat, pravá
Kód: AI685RDetailní popis produktu
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x184x31 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Směr otevírání | Pravé |
| Výbava | Koš na prádlo: součástí, Zpomalovací panty |
| Hmotnost | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913121500 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké skříňky do koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 33.9 kg |
| EAN: | 8590913121500 |
| Šířka: | 400mm |
| Výška: | 1840mm |
| Hloubka: | 310mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Koš na prádlo: součástí;Zpomalovací panty |
| Typ skříňky: | Zásuvky a dvířka |
| Záruka: | 2 roky |
| Směr otevírání: | Pravé |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ALTAIR |
| Série ID: | series.174727859537776 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
