ALTAIR umyvadlová skříňka 61,5x60x37cm, dub emporio
Kód: AI368Související produkty
Detailní popis produktu
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR |
| Rozměr | 61,5x60x37,1 cm |
| Šířka | 615 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 371 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost | 27.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125119 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky pro jedno umyvadlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 27.5 kg |
| EAN: | 8590913125119 |
| Šířka: | 615mm |
| Výška: | 600mm |
| Hloubka: | 371mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Dekor: | Dub emporio |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Série: | ALTAIR |
| Série ID: | series.174727859537776 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
