ALTAIR skříňka s deskou 68 cm, bílá/antracit břidlice
Kód: AI270-03Detailní popis produktu
Koupelnový nábytek ALTAIR s deskou ALTAIR (HPL) v dekoru dub emporio a antracit břidlice platin lze kombinovat s umyvadly na postavení.
Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel.
Desky pod umyvadlo jsou dodávány bez vyvrtaných otvorů pro baterii a odpad.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR II |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 68x61,8x45,2 cm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 618 mm |
| Hloubka | 452 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost | 36.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974595 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky pro umyvadlo na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 36.5 kg |
| EAN: | 8590913974595 |
| Šířka: | 680mm |
| Výška: | 618mm |
| Hloubka: | 452mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ALTAIR II |
| Série ID: | series.231262514056255 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
