ALTAIR deska pod umyvadlo 58x45,2cm, dub emporio
Kód: AI860Detailní popis produktu
Určena k instalaci na umyvadlovou skříňku ALTAIR. Pohledové strany jsou olepeny HPL laminátem v dekoru dub Emporio, který je odolný vodě a oděru.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 58x1,8x45,2 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 452 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| EAN | 8590913960000 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8590913960000 |
| Šířka: | 580mm |
| Výška: | 18mm |
| Hloubka: | 452mm |
| Materiál: | DTD/HPL laminát |
| Dekor: | Dub emporio |
| Typ skříňky: | Deska |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ALTAIR |
| Série ID: | series.174727859537776 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
