AKIRA úchytka, 200/160mm, černá
Kód: 10098Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 200 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost | 0.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913966286 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úchytky a knopky na nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8590913966286 |
| Šířka: | 200mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
