AGGA obdélníková sprchová zástěna 900x800mm, čiré sklo
Kód: HLF809YDetailní popis produktu
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 440 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116612 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové zástěny s posuvnými dveřmi a rohovým vstupem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 39 kg |
| EAN: | 8590913116612 |
| Šířka: | 900mm |
| Výška: | 1850mm |
| Hloubka: | 800mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Tloušťka skla: | 5mm |
| Vlastnosti: | Rámové provedení |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka vstupu: | 440mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
