Adaptér pro přímé napojení kabelu do zdi, kulatý, zlato mat
Kód: ER150Detailní popis produktu
Ukryje napájecí kabel a umožní externí ovládání sušáku vypínačem na stěně. Vhodný pro montáž na podomítkovou elektroinstalační krabičku.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 90x75 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Hmotnost | 0.3710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913966262 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k otopným tělesům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8590913966262 |
| Šířka: | 90mm |
| Balení: | 1ks |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
