ZERO sklenka, chrom/ABS
Kód: ZE004Detailní popis produktu
Série ZERO je navržena v linii oblých tvarů. Od pochromovaných úchytů přes nádobky z ABS plastu až po držáky ručníků a toaletního papíru, veškeré hrany jsou provedeny v oblých přechodech. Pokud hledáte doplňky oblých tvarů, je série ZERO vytvořena právě pro Vás!
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | ZERO |
| Rozměr | 73x100x96 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 96 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel, Plast, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.2110 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062096945 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenky a držáky na zubní kartáčky na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8003062096945 |
| Šířka: | 73mm |
| Výška: | 100mm |
| Hloubka: | 96mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel;Plast;Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | ZERO |
| Série ID: | series.133500468461935 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
