XELLA stojánková dřezová baterie, gun metal
Kód: XE603GMDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 357 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 254 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost | 1.3750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117039 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 8590913117039 |
| Výška: | 357mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Kohoutek |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Design |
| Výška výtoku: | 254mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
